Praleisti ir eiti į turinį

Skaitykite dvidešimt trečiąjį naujienlaiškio VERSLO STARTAS numerį

2013/12/12

START logotipasPrasidėjus žiemos šaltajam laikotarpiui, džiaugiamės ne tik rudeniu ir jo gėrybėmis, kraudami į pintines raudonskruosčius obuolius, sultingas kriaušes, bet ir džiaugiamės jau taip greit atskubančiomis šventėmis, kurios atneša tyrą džiaugsmą būti tarp pačių mylimiausių, todėl prieš skubėdami prie švenčių stalo, mintyse perverskime padarytų gerų darbų sąrašą, pasiimkite dvidešimt trečiąjį naujienlaiškį ir ramiai gurkšnodami arbatą ar kavą, paskutinį kartą šiais metais pasinerkime į naujienų ir žinių sūkurį.

Šiuo naujienlaiškiu periodiškai pateikiame skaitytojams su studentų verslumu (ir ne tik) susijusių renginių anonsus, neformalaus verslumo ugdymo mokomosios medžiagos konspektus, praktinius straipsnius apie verslo pradžios žingsnius. Visa tai stengiamės pateikti neformalia, draugiška kalba.

Aleksandro Stulginskio universiteto Žemės ūkio mokslo ir technologijų parko parengtame straipsnyje rasite informacijos apie įvykusį nacionalinį studentų verslo inovacijų konkursą ir 3 Aleksandro Stulginskio universiteto studentų verslo idėjas, patekusias į finalinį etapą.

Šiame naujienlaiškyje Klaipėdos MTP pasakoja apie tai, kaip akademinis jaunimas, studijuojantis jūrinio profilio specialybes, turėjo galimybę dalyvauti tarptautiniuose praktiniuose mokymuose keliose Europos šalyse, Baltijos jūroje plaukiojančiame mokomajame buriniame laive.

Vilniaus universiteto parengtame straipsnyje rasite įdomių ir naudingų patarimų, susijusių su kompiuteriniais žaidimais: kokių žinių reikalauja žaidimų aplinkos kūrimas, kur galima susipažinti su žaidimų kūrimui naudojamomis technologijomis.

Rubrikoje verslo pradžia: žingsnis po žingsnio sužinosite ekonomistės Rūtos Vainienės nuomonę, kad Lietuvoje yra palankios sąlygos užsiimti laisvai samdomo specialisto veikla.

Vilniaus kolegijos paruoštas straipsnis supažindins Jus su amerikiečių verslininko W. Buffetto pagrindinėmis sėkmingo verslo taisyklėmis. Jo nuomone – didžiausias sėk mės garantas yra kolegos, nes tik gera komanda- pusė darbo.

Tikimės, kad skaitymas Jums neprailgs ir pasisemsite naujų žinių bei sužinosite įdomių faktų.

Kaip jau minėjome ankstesniuose naujienlaiškiuose, iškilus klausimams arba prireikus konsultacijos visada galite kreiptis į artimiausią START konsultantą, kurių sąrašą rasite čia.

Primename, kad kartu su šiuo naujienlaiškiu yra leidžiamas internetinis verslumo dienoraštis “Pradėjau“, kuriame rasite naujausias žinias apie START’o eigą ir žmonių požiūrį į verslumą.

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti čia…

Užsiregistruoti dalyvavimui mokymuose ir kitose projekto veiklose galima užpildžius ANKETĄ ir atsiuntus ją el.paštu start@ktc.lt.

Verslo idėjos pateikimo formą galite rasti čia… Jei reikės pagalbos užpildant šią formą, kreipkitės el. paštu start@ktc.lt arba tiesiogiai į vieną iš projekto partnerių pagal savo gyvenamąją ar mokymosi vietą. Kontaktus galite rasti šio naujienlaiškio apačioje.

Linkime gerų idėjų ir laukiame prisijungiant prie kuriančių savo verslą!

From → Naujienos

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: