Praleisti ir eiti į turinį

Skaitykite dvidešimt antrąjį naujienlaiškio VERSLO STARTAS numerį

2013/10/24

START logotipasAtėjęs ruduo mus kviečia pasigrožėti nuostabiomis jo spalvomis, kurios yra ryškesnės nei vasaros žaluma. O mes Jus kviečiame paskaityti  dvidešimt antrąjį naujienlaiškį.

Šiuo naujienlaiškiu periodiškai pateikiame skaitytojams su studentų verslumu (ir ne tik) susijusių renginių anonsus, neformalaus verslumo ugdymo mokomosios medžiagos konspektus, praktinius straipsnius apie verslo pradžios žingsnius. Visa tai stengiamės pateikti neformalia, draugiška kalba.

Pirmame straipsnyje Kauno aukštųjų informacinių technologijų parkas Jus supažindins su 5 sėkmės raktais, kurie įkvepia lyderystei ir nepriklauso nuo Jūsų stiliaus.

Šiame naujienlaiškyje sužinosite, kad pasisemti idėjų savam verslui padeda ir „Tyrėjų naktis“.

Vilniaus kolegija primena patyrusių verslininkų patarimus sėkmingo verslo pradžiai.

Rubrikoje verslo pradžia: žingsnis po žingsnio sužinosite, kodėl internetinėse svetainėse svarbu ne tik dizainas, nuotraukos, bet ir tekstinis turinys, įmonės istorija, produktų aprašymai.

Taip pat kviečiame Jus paskaityti straipsnį apie tai, kaip informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus atstovai ieško būdų, kaip pasiūlyti efektyviau resursus naudojančius ir mažiau CO2 į atmosferą išleidžiančius sprendimus ir įrenginius.

Tikimės, kad skaitymas Jums neprailgs ir pasisemsite naujų žinių bei sužinosite įdomių faktų.

Kaip jau minėjome ankstesniuose naujienlaiškiuose, iškilus klausimams arba prireikus konsultacijos visada galite kreiptis į artimiausią START konsultantą, kurių sąrašą rasite čia.

Primename, kad kartu su šiuo naujienlaiškiu yra leidžiamas internetinis verslumo dienoraštis “Pradėjau“, kuriame rasite naujausias žinias apie START’o eigą ir žmonių požiūrį į verslumą.

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti čia…

Užsiregistruoti dalyvavimui mokymuose ir kitose projekto veiklose galima užpildžius ANKETĄ ir atsiuntus ją el.paštu start@ktc.lt.

Verslo idėjos pateikimo formą galite rasti čia… Jei reikės pagalbos užpildant šią formą, kreipkitės el. paštu start@ktc.lt arba tiesiogiai į vieną iš projekto partnerių pagal savo gyvenamąją ar mokymosi vietą. Kontaktus galite rasti šio naujienlaiškio apačioje.

Linkime gerų idėjų ir laukiame prisijungiant prie kuriančių savo verslą!

From → Naujienos

One Comment
  1. Dj Man permalink

    Tai cia paskyutinis naunienlaiskis?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: