Praleisti ir eiti į turinį

Klaipėdiečio tikslas – virtualiai suvienyti smulkiuosius verslininkus

2013/10/05

daumantas kirkutis„Esu apsėstas savo įdėjos. Negaliu apie tai negalvoti, kartais sunku net atsipalaiduoti“ , – neslepia klaipėdietis Daumantas Kirkutis, prieš metus pasiūlęs naują Lietuvoje verslo idėją ir sėkmingai sukūręs paslaugų paieškos ir reklamos portalą http://www.versliukai.lt. Tai sistema, kuri padeda efektyviai ir greitai reklamuoti amatininkų, įvairių specialistų, meistrų, mažų įmonių, darbininkų ir studentų teikiamas paslaugas bei jų gaminamas, užauginamas ar surenkamas prekes.

Daumantas puikiai prisimena dieną, kada jam gimė novatoriško šalyje verslo idėja. Vaikinas, vaikštinėdamas gatvėje, atsitiktinai atkreipė dėmesį į kelis vieną šalia kito veikiančius stomatologijos kabinetus. Grįžęs namo, Daumantas internetinėje paieškos sistemoje pradėjo ieškoti informacijos apie stomatologų teikiamas paslaugas mieste, tačiau informacija buvo padrika – vieni savo paslaugas reklamavo interneto svetainėse, o apie kitus buvo pateikiama tik skurdi kontaktinė informacija.

“Esu apsėstas savo įdėjos. Negaliu apie tai negalvoti, kartais sunku net atsipalaiduoti“

„Supratau, kad šiandieninis internetas ir Google paieška neatsakys į visus man rūpimus klausimus. Lietuvoje yra labai daug gerų specialistų, labai daug gabių ir darbščių žmonių. Visi jie gali pasiūlyti tiek daug skirtingų ir labai reikalingų paslaugų. Tik kyla klausimas: kaip juos visus surasti? Nejaugi jie visi privalo turėti interneto svetaines? Iš esmės – juk svarbiausia yra jų darbų kokybė, o ne išvaizda, gera iškalba ar patraukliausia interneto svetainė. Nejaugi nėra vienos patogios terpės, kur paslaugas teikiantys žmonės galėtų pranešti apie save?“, – retoriškai klausė klaipėdietis.

Taip Daumantui gimė idėja virtualioje erdvėje suvienyti smulkaus verslo atstovus ir vienoje vietoje pristatyti jų teikiamas paslaugas. Vaikinas netrukus įkūrė paslaugų paieškos ir reklamos portalą http://www.versliukai.lt. Portalo principas elementarus – kiekvienas prisijungęs prie sistemos nemokamai gali susikurti asmeninį internetinį puslapį vos per kelias minutes ir tokiu būdu pradėti aktyvią reklamą „Versliukai.lt“ ir „Google“ paieškos sistemoje. Sistema taip pat suteikia galimybę nemokamai susikurti asmeninę gaminamų prekių, atliekamų darbų ar meno kūrinių galeriją ir tokiu būdu palengvinti pasirinkimą klientui. Smulkieji verslininkai, amatininkai aktyviai reklamuojami ir socialiniame tinkle „Facebook“.

„Daugiau nei 1 milijonas Lietuvos gyventojų lankosi Facebook‘e, todėl Versliukai.lt puslapiai, nuotraukos, vaizdo įrašai ir kitas turinys yra pritaikyti lengvai dalintis ir komentuoti per šį socialinį tinklapį. Vien šiame tinkle turime arti 10 000 gerbėjų. O sistemoje šiuo metu vienijame apie 1300 verslininkų“ , – pasakojo D. Kirkutis.

Nauja paslauga internetinėje erdvėje išpopuliarėjo žaibišku greičiu. Į šią verslo idėją Daumantas investavo kartu su dar keliais žmonėmis. Šia verslo idėja patikėjo ir vienas iš Lietuvos bankų, tapęs pagrindiniu „Versliukai.lt“ partneriu. Smulkų ir vidutinį verslą, amatus reklamuojančiai sistemai taip pat buvo suteikta lengvatinė paskola pagal Europos Sąjungos (ES) garantuojamą projektą „Verslumo skatinimas“. Už paskolą garantiją suteikė UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA).

Portalo įkūrėjas sako, kad „Versliukai.lt“ nuolat tobulinamas ir netrukus bus pasiūlyta ir daugiau patogių reklamos internete paslaugų. Netrukus šis projektas turėtų būti plečiamas ir kaimyninėje Latvijoje.

„Norime užsidribti nepriekaištingą reputaciją, norime, kad mūsų prekiniu ženklu pasitikėtų dauguma Lietuvos gyventojų. Mūsų tikslas – padėti žmonėms surasti vienas kitą ir pasiekti tikslų. Svajoju, kad mūsų projektas puoselėtų ir šlovintų žmonių sugebėjimus – amatą. Tikiuosi sugebėsime skatinti žmonių verslumą, populiarinsime rankų darbą ir prisidėsime kuriant Lietuvą, kurioje daugiau tvarkos ir pasitikėjimo“ , – teigė Daumantas.

From → Mūsų sėkmė

3 Komentaras
  1. Diaw permalink

    Saunuolis

  2. Ausra G permalink

    Lokaliai rinkai toks projektas geras, nes tikrai goole ne visada visagalis

  3. Artas permalink

    Puikus ir naudingas sumanymas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: