Praleisti ir eiti į turinį

Skaitykite dvidešimt pirmąjį naujienlaiškio VERSLO STARTAS numerį

2013/09/17

START logotipasPo vasaros atostogų ir kitų šiltojo laiko pramogų, išvykų grįžtame prie į šalį atidėtų darbų ir pareigų. Kaip pavyzdingi mokiniai pasižadame nuo šio rudens į studijas kibti uoliau ir atsakingiau vykdyti pareigas. Linkime Sau ir Savo dvidešimt pirmojo naujienlaiškio skaitytojams su nauju ryžtu ir entuziazmu pradėti, tęsti darbus bei užmanymus ir tikime, kad tai išsipildys su kaupu.

Šiuo naujienlaiškiu periodiškai pateikiame skaitytojams su studentų verslumu (ir ne tik) susijusių renginių anonsus, neformalaus verslumo ugdymo mokomosios medžiagos konspektus, praktinius straipsnius apie verslo pradžios žingsnius. Visa tai stengiamės pateikti neformalia, draugiška kalba.

Klaipėdos mokslo technologijų parkas pasakoja apie klaipėdietį Daumantą Kirkutį, kuriam gimė idėja virtualioje erdvėje suvienyti smulkaus verslo atstovus ir vienoje vietoje pristatyti jų teikiamas paslaugas.

Šį kartą Kauno aukštųjų informacinių technologijų parkas siūlo išbandyti 18 min ritualą, pateikdamas patarimus kaip sistemingai ir efektyviai planuoti savo dieną.

ASU Ž.ū. Mokslo ir technologijų parkas supažindina su Europos bendradarbiavimo jaunimo srityje strategija, apimančia 8 veiklos sritis.

Rubrikoje verslo pradžia: žingsnis po žingsnio sužinosite, kodėl internetinėse svetainėse svarbu ne tik dizainas, nuotraukos, bet ir tekstinis turinys, įmonės istorija, produktų aprašymai.

Paskutiniame straipsnyje Klaipėdos universitetas informuoja apie Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimus, šių apdovanojimų tikslus.

Tikimės, kad skaitymas Jums neprailgs ir pasisemsite naujų žinių bei sužinosite įdomių faktų.

Kaip jau minėjome ankstesniuose naujienlaiškiuose, iškilus klausimams arba prireikus konsultacijos visada galite kreiptis į artimiausią START konsultantą, kurių sąrašą rasite čia.

Primename, kad kartu su šiuo naujienlaiškiu yra leidžiamas internetinis verslumo dienoraštis “Pradėjau“, kuriame rasite naujausias žinias apie START’o eigą ir žmonių požiūrį į verslumą.

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti čia…

Užsiregistruoti dalyvavimui mokymuose ir kitose projekto veiklose galima užpildžius ANKETĄ ir atsiuntus ją el.paštu start@ktc.lt.

Verslo idėjos pateikimo formą galite rasti čia… Jei reikės pagalbos užpildant šią formą, kreipkitės el. paštu start@ktc.lt arba tiesiogiai į vieną iš projekto partnerių pagal savo gyvenamąją ar mokymosi vietą. Kontaktus galite rasti šio naujienlaiškio apačioje.

Linkime gerų idėjų ir laukiame prisijungiant prie kuriančių savo verslą!

From → Naujienos

3 Komentaras
  1. Tomas Senūta permalink

    Geras. Kas dėl laiko planavimo, tai 1-ą ir 3ią žingsnį darau nuolat, o 2-ą tik dienos pabaigoje. Yra kur pasitaisyti.

  2. Tomas Senūta permalink

    Teisingai apibūdinta, kad verslo interneto svetainėje svarbiau turinys nei dizainas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: