Skip to content

Skaitykite dvidešimtąjį naujienlaiškio VERSLO STARTAS numerį

2013/08/14

START logotipasBesidžiaugdami paskutiniu gražiu vasaros mėnesiu, atrodo įpusėjusiu akimirksniu, ir besimėgaudami paskutinėmis šilto laiko pramogomis, kartkartėmis prisėsdami prie neatidėliotinų įsipareigojimų ir tikrindami elektroninį paštą, kviečiame peržvelgti šį  dvidešimtą naujienlaiškį. Manome, kad pateikiama informacija kaip ir kaskart bus naudinga kuriantiems nuosavą verslą, taip pat tikimės, kad sėkmingai įgyvendinamos idėjos įkvėps  ir padrąsins dvejojančius.

Šiuo naujienlaiškiu periodiškai pateikiame skaitytojams su studentų verslumu (ir ne tik) susijusių renginių anonsus, neformalaus verslumo ugdymo mokomosios medžiagos konspektus, praktinius straipsnius apie verslo pradžios žingsnius. Visa tai stengiamės pateikti neformalia, draugiška kalba.

Šį kartą Klaipėdos universitetas pateikia informaciją apie alternatyvų verslo idėjų finansavimo šaltinį – Crowdfunding. Ir visiškai „šviežią“ istoriją kaip keturiems lietuviams sekasi užkariauti internautų širdis „Kickstarter“ platformoje.

Šiame naujienlaiškyje papasakosime Jums apie “Yahoo“ direktorę Marissa Mayer. Čia sužinosite jos trumpą gyvenimo istoriją ir karjeros žingsnius.

Informuojame ir primename, kad lapkričio 6-8 d. Vilniuje organizuojamas Europos mokslinių tyrimų ir inovacijų renginys „ICT 2013: Create, Connect, Grow“. Debesų kompiuterija, plačiajuostis internetas, nanomedžiagos ir prietaisai, superkompiuteriai, IRT infrastruktūra, kibernetinis saugumas, vizijos, kaip ateities IRT naujovės pakeis mūsų vaikaičių gyvenimą – tai tik dalis temų, kurios bus nagrinėjamos trijose konferencijos plenarinėse sesijose.

Rubrikoje verslo pradžia: žingsnis po žingsnio sužinosite apie darbuotojų saugą ir sveikatą, privalomus sveikatos patikrinimus, apie tai,  ko negali dirbti asmenys iki 18 m, nėščios ir nesenai pagimdžiusios moterys.

Kartu su Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto studentais galime pasidžiaugti, kad šie yra START projekto dalyviai ir sėkmingai atlieka praktikos užduotis verslo įmonėse.

Tikimės, kad skaitymas Jums neprailgs ir pasisemsite naujų žinių bei sužinosite įdomių faktų.

Kaip jau minėjome ankstesniuose naujienlaiškiuose, iškilus klausimams arba prireikus konsultacijos visada galite kreiptis į artimiausią START konsultantą, kurių sąrašą rasite čia.

Primename, kad kartu su šiuo naujienlaiškiu yra leidžiamas internetinis verslumo dienoraštis “Pradėjau“, kuriame rasite naujausias žinias apie START’o eigą ir žmonių požiūrį į verslumą.

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti čia…

Užsiregistruoti dalyvavimui mokymuose ir kitose projekto veiklose galima užpildžius ANKETĄ ir atsiuntus ją el.paštu start@ktc.lt.

Verslo idėjos pateikimo formą galite rasti čia… Jei reikės pagalbos užpildant šią formą, kreipkitės el. paštu start@ktc.lt arba tiesiogiai į vieną iš projekto partnerių pagal savo gyvenamąją ar mokymosi vietą. Kontaktus galite rasti šio naujienlaiškio apačioje.

Linkime gerų idėjų ir laukiame prisijungiant prie kuriančių savo verslą!

Reklama

From → Naujienos

4 Komentaras
 1. Ruta permalink

  Skaitome skaitome:)

 2. Randis permalink

  ;))

 3. Karolis permalink

  NEseniai atradau sita puslapi, man visai patinka

 4. Dj Man permalink

  jega

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: