Skip to content

Skaitykite aštuonioliktąjį naujienlaiškio VERSLO STARTAS numerį

2013/07/28

START logotipasĮpusėjus vasarai mes pristatome  Jums aštuonioliktąjį naujienlaiškį. Manome, kad pateikiama informacija kaip ir kaskart bus naudinga kuriantiems nuosavą verslą, taip pat tikimės, kad sėkmingai įgyvendinamos idėjos įkvėps  ir padrąsins dvejojančius.

Šiuo naujienlaiškiu periodiškai pateikiame skaitytojams su studentų verslumu (ir ne tik) susijusių renginių anonsus, neformalaus verslumo ugdymo mokomosios medžiagos konspektus, praktinius straipsnius apie verslo pradžios žingsnius. Visa tai stengiamės pateikti neformalia, draugiška kalba.

Start projekto dalyviai, Vilniaus kolegijos studentai, naudojant verslo modeliavimo metodiką sėkmingai baigė šio projekto praktinę verslumo ugdymo programą.

Visorių informacinių technologijų parko parengtame straipsnyje susipažinsite su 10 ateities technologijų, kurios žada naujas milijardinės vertės kompanijas.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, remiantis Klaipėdos darbo biržos duomenimis, pateikia informaciją apie neperspektyviausių specialybių dešimtuką.

Rubrikoje verslo pradžia: žingsnis po žingsnio sužinosite apie visiškos materialinės atsakomybės sutartį, kada atsiranda darbdavio materialinė atsakomybė, kaip darbuotojas turi atlyginti padarytą žalą.

Vilniaus kolegijos parengtame straipsnyje yra išvardintos pagrindinės verslumo savybės, verslumo gebėjimai, verslumo ugdymo tikslai ir uždaviniai.

Tikimės, kad skaitymas Jums neprailgs ir pasisemsite naujų žinių bei sužinosite įdomių faktų.

Kaip jau minėjome ankstesniuose naujienlaiškiuose, iškilus klausimams arba prireikus konsultacijos visada galite kreiptis į artimiausią START konsultantą, kurių sąrašą rasite čia.

Primename, kad kartu su šiuo naujienlaiškiu yra leidžiamas internetinis verslumo dienoraštis “Pradėjau“, kuriame rasite naujausias žinias apie START’o eigą ir žmonių požiūrį į verslumą.

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti čia…

Užsiregistruoti dalyvavimui mokymuose ir kitose projekto veiklose galima užpildžius ANKETĄ ir atsiuntus ją el.paštu start@ktc.lt.

Verslo idėjos pateikimo formą galite rasti čia… Jei reikės pagalbos užpildant šią formą, kreipkitės el. paštu start@ktc.lt arba tiesiogiai į vieną iš projekto partnerių pagal savo gyvenamąją ar mokymosi vietą. Kontaktus galite rasti šio naujienlaiškio apačioje.

Linkime gerų idėjų ir laukiame prisijungiant prie kuriančių savo verslą!

Reklama

From → Naujienos

2 Komentaras
  1. Almantas permalink

    valio

  2. Ruta permalink

    🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: