Praleisti ir eiti į turinį

Skaitykite septynioliktąjį naujienlaiškio VERSLO STARTAS numerį

2013/07/09

START logotipasPats gražiausias metų laikas yra vasara. Mes ir vėl džiaugiamės pristatydami  Jums septynioliktąjį naujienlaiškį. Pateikiama informacija kaip ir kaskart bus naudinga kuriantiems nuosavą verslą, taip pat tikimės, kad sėkmingai įgyvendinamos idėjos įkvėps  ir padrąsins dvejojančius.

Šiuo naujienlaiškiu periodiškai pateikiame skaitytojams su studentų verslumu (ir ne tik) susijusių renginių anonsus, neformalaus verslumo ugdymo mokomosios medžiagos konspektus, praktinius straipsnius apie verslo pradžios žingsnius. Visa tai stengiamės pateikti neformalia, draugiška kalba.

Pirmame straipsnyje pateikiame KAITP paruoštą antrąją dalį  klausimų, į kuriuos verta sau atsakyti prieš atsisakant samdomo darbo bei pradedant savo verslą.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko parengtame straipsnyje pasakojama apie tai, kad klaipėdiečių inžinierių sukurti robotai sulaukia pripažinimo garsiausiose pasaulyje robotų konstruotojų varžybose.

Visi žinome, kad darbuotojai yra skirstomi į darbininkus ir tarnautojus. Šiame naujienlaiškyje Vytauto Didžiojo universitetas supažindins su trečia darbuotojų klase: „žinių darbuotojais“.

Rubrikoje verslo pradžia: žingsnis po žingsnio sužinosite apie kasmetines ir tikslines atostogas, jų trukmę, atostogų suteikimo ir apmokėjimo tvarkas.

Paskutiniame straipsnyje paskaitykite apie „Demola“- 19 komandų, 19 visiškai skirtingų projektų, Jums pateikiami patys įspūdingiausi!

Tikimės, kad skaitymas Jums neprailgs ir pasisemsite naujų žinių bei sužinosite įdomių faktų.

Kaip jau minėjome ankstesniuose naujienlaiškiuose, iškilus klausimams arba prireikus konsultacijos visada galite kreiptis į artimiausią START konsultantą, kurių sąrašą rasite čia.

Primename, kad kartu su šiuo naujienlaiškiu yra leidžiamas internetinis verslumo dienoraštis “Pradėjau“, kuriame rasite naujausias žinias apie START’o eigą ir žmonių požiūrį į verslumą.

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti čia…

Užsiregistruoti dalyvavimui mokymuose ir kitose projekto veiklose galima užpildžius ANKETĄ ir atsiuntus ją el.paštu start@ktc.lt.

Verslo idėjos pateikimo formą galite rasti čia… Jei reikės pagalbos užpildant šią formą, kreipkitės el. paštu start@ktc.lt arba tiesiogiai į vieną iš projekto partnerių pagal savo gyvenamąją ar mokymosi vietą. Kontaktus galite rasti šio naujienlaiškio apačioje.

Linkime gerų idėjų ir laukiame prisijungiant prie kuriančių savo verslą!

From → Naujienos

2 Komentaras
  1. Milda permalink

    Na ir darbstuoliai. Juk vasarele atejo, pats ikarstis:)

  2. Serbas permalink

    Neseniai atradau si bloga ir naujienlaiskius. Idomiai paskaitinėju laisva minute

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: