Skip to content

Skaitykite šešioliktąjį naujienlaiškio VERSLO STARTAS numerį

2013/06/20

START logotipasDžiaugiamės galėdami pristatyti vasara kvepiantį, neapsunkintą informacijos gausa šešioliktąjį naujienlaiškį. Pateikiama informacija kaip ir kaskart bus naudinga kuriantiems nuosavą verslą, taip pat tikimės, kad sėkmingai įgyvendinamos idėjos įkvėps  ir padrąsins dvejojančius.

Šiuo naujienlaiškiu periodiškai pateikiame skaitytojams su studentų verslumu (ir ne tik) susijusių renginių anonsus, neformalaus verslumo ugdymo mokomosios medžiagos konspektus, praktinius straipsnius apie verslo pradžios žingsnius. Visa tai stengiamės pateikti neformalia, draugiška kalba.

Klaipėdos universitetas pateikia įdomų straipsnį apie avių augintoją, statantį jurtas. Ištobulinęs vilnos apdirbimo technologiją, ūkininkas tikisi lietuvišką vilną pritaikyti medicinoje, higienos priemonių pramonėje.

Aleksandro Stulginskio universiteto studentai – elektrinio triračio kūrėjai! Dalyvaudami studentų verslo ugdymo projekte „START“, bendravo su patyrusiais konsultantais, su šio projekto dalyviais ir jų idėja bei gaminys sulaukė išskirtinio dėmesio.

Vytauto Didžiojo universiteto parengtame straipsnyje pasakojama apie tradiciniu tapusį renginį „Alumni-studentams“. Savo patirtimi bei prisiminimais iš studijų laikų dalijosi VDU Informatikos fakulteto absolventai, aktyviausi renginio dalyviai buvo apdovanoti.

Rubrikoje verslo pradžia: žingsnis po žingsnio sužinosite apie poilsio laiką ir pertraukas pailsėti darbo metu bei darbo organizavimo ypatumus švenčių dienomis.

Paskutiniame straipsnyje sužinosite apie efektyvų darbą, sparčios interneto prieigos būtinybę, duomenų saugojimą „debesyse“, tobulą darbo vietą.

Tikimės, kad skaitymas Jums neprailgs ir pasisemsite naujų žinių bei sužinosite įdomių faktų.

Kaip jau minėjome ankstesniuose naujienlaiškiuose, iškilus klausimams arba prireikus konsultacijos visada galite kreiptis į artimiausią START konsultantą, kurių sąrašą rasite čia.

Primename, kad kartu su šiuo naujienlaiškiu yra leidžiamas internetinis verslumo dienoraštis “Pradėjau“, kuriame rasite naujausias žinias apie START’o eigą ir žmonių požiūrį į verslumą.

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti čia…

Užsiregistruoti dalyvavimui mokymuose ir kitose projekto veiklose galima užpildžius ANKETĄ ir atsiuntus ją el.paštu start@ktc.lt.

Verslo idėjos pateikimo formą galite rasti čia… Jei reikės pagalbos užpildant šią formą, kreipkitės el. paštu start@ktc.lt arba tiesiogiai į vieną iš projekto partnerių pagal savo gyvenamąją ar mokymosi vietą. Kontaktus galite rasti šio naujienlaiškio apačioje.

Linkime gerų idėjų ir laukiame prisijungiant prie kuriančių savo verslą!

Naujienlaiškio “Verslo startas“ komanda

Reklama

From → Naujienos

6 Komentaras
 1. Kas nevažioja prie ešero puolam skaityti!;)

 2. Nomeda permalink

  Tikrai dabar nesinori nieko skaityti, kai taip karšta. Ruošiamės švęsti Joninių!!

 3. Provincialas permalink

  Oras buvo fantastiškas.

 4. Nomeda permalink

  Oi ne tai dabar galvoje tikrai, nors apsileisti per vasarą ir nesinori

 5. Tesingas permalink

  Puikus skaitalas laisva minute

 6. Balys permalink

  🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: