Skip to content

Skaitykite dvyliktąjį naujienlaiškio VERSLO STARTAS numerį

2013/03/14

START logotipasŠtai ir įžengėme į naujus 2013 metus su naujomis idėjomis, lūkesčiais ir naujais darbais. Dvyliktasis naujienlaiškis vėl atneša Jums daug įdomios informacijos apie verslą ir verslo eigą. Šiuo naujienlaiškiu periodiškai pateikiame skaitytojams su studentų verslumu (ir ne tik) susijusių renginių anonsus, neformalaus verslumo ugdymo mokomosios medžiagos konspektus, praktinius straipsnius apie verslo pradžios žingsnius. Visa tai stengiamės pateikti neformalia, draugiška kalba.

Šį kartą Jums trumpai papasakosime apie Viktoro Jokubaičio sukurtą neįprastą transporto priemonę su aerodinaminėmis plokštumomis. Šį užpatentuotą aviacijos kūrinį galima išvysti Klaipėdos mokslo ir technologijų parke.

Kad nebūtų sunku pasimesti tarp daugybės informacijos, kurios gaunate iš įvairių informacinių šaltinių Visorių informacinių technologijų parkas pateikė Jums sąrašą knygų, kurios tikrai motyvuoja ir skatina imtis didžiųjų permainų.

Rubrikoje verslo pradžia: žingsnis po žingsnio šį kartą kalbėsime apie kolektyvines sutartis ir pateiksime kokios sąlygos gali būti į jas įtrauktos.

Paskutiniame straipsnyje toliau kalbame apie klaidas, kurių reikėtų vengti pradedantiesiems verslininkams.

Tikimės, kad skaitymas neprailgs ir pasisemsite naujų žinių bei įdomių faktų.

Kaip jau minėjome ankstesniuose naujienlaiškiuose, iškilus klausimams arba prireikus konsultacijos visada galite kreiptis į artimiausią START konsultantą, kurių sąrašą rasite čia.

Primename, kad kartu su šiuo naujienlaiškiu yra leidžiamas internetinis verslumo dienoraštis “Pradėjau“, kuriame rasite naujausias žinias apie START’o eigą ir žmonių požiūrį į verslumą.

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti čia…

Užsiregistruoti dalyvavimui mokymuose ir kitose projekto veiklose galima užpildžius ANKETĄ ir atsiuntus ją el.paštu start@ktc.lt.

Verslo idėjos pateikimo formą galite rasti čia… Jei reikės pagalbos užpildant šią formą, kreipkitės el. paštu start@ktc.lt arba tiesiogiai į vieną iš projekto partnerių pagal savo gyvenamąją ar mokymosi vietą. Kontaktus galite rasti šio naujienlaiškio apačioje.

Linkime gerų idėjų ir laukiame prisijungiant prie kuriančių savo verslą!

Reklama

From → Naujienos

7 Komentaras
 1. Ciobiskis permalink

  Daug informacijos, jau pradėjau skaityt, galėtų informacija būti pateikta su linkais, bet jei nepateikta irgi gerai, kai baigsiu skaityt ir anketą užpildysiu.

 2. Džyza permalink

  visai neblogas tas START projektas, pradinis atrankos etapas be pabaigos. gal ir visas projektas bus be pabaigos. o tai visi projektai baigiasi ir nieko iš to nelieka paprastai

 3. start2012 permalink

  Sudomino knygos “Lyderystė“ anonsas. Norintiems vadovauti lyderiams dar rekomenduočiau Fredmund Malik “Vadovauti. Veikti. Gyventi. Veiksmingas valdymas naujaisiais laikais“.

 4. Džonis permalink

  O man įdomu kas per do “nuotolinės darbo sutartys“. Čia tų freelancerių?

 5. Bila permalink

  Vajei vajei apie tą verslo plano neturėjimą ir turėjimą. Einu pasiklausiu pas savo dėdę verslininką. Kada tą antrąją klaidų dalį perkelsite į šį puslapį?

  • start2012 permalink

   Jei dėdė pardavėjas, tai apie tai yra gera “Verslo žinių“ seniai išleista knyga – “Sumanus pardavimas“, berods, vadinasi. Gaila, kad kažkur nukišau ir neberandu…

 6. start2012 permalink

  Taigi parašė: „aš išvaisčiau 10 metų mąstydamas kaip menininkas, o ne kaip verslininkas. Bet išmokau, kad jūs privalote dalį savo kūrybiškumo įdėti į verslo planą, prognozuojant ir nustatant tikslus verslo augimui ir jo sėkmei.“
  bei “Tiesa yra tame, jog verslo planas tai ne kristalinis rutulys, leidžiantis tiksliai nuspėti ateitį. Tam tikru momentu užsimerkite ir pasirenkite savo šuoliui.“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: