Praleisti ir eiti į turinį

Nauju „Technopolio“ dalininku tapo Kauno technologijos universitetas

2013/03/04

technopolisViešoji įstaiga „Technopolis“ nuo šiol turės dar vieną dalininką – Kauno technologijos universitetą (KTU). Tam vasario 28 d. pritarė Kauno miesto taryba. Sėkmingai šiuolaikiškas technologijas ir inovacijas vystanti viešoji įstaiga iki šiol turėjo du dalininkus – Kauno miesto savivaldybės tarybą ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus.

„Technopoliui“ su KTU įgyvendinus projektą „MTP „Technopolis“ MTEP infrastruktūros sukūrimas, įgyvendinant slėnio „Santaka“ programą (TECHNOPOLIS2)“ bus sukurta Santakos slėnio programoje numatyta eksperimentinė bazė, kuri sudarys galimybes diegti inovacijas ir aukšto lygio technologijas, skatins glaudesnį mokslo įstaigų ir verslo įmonių bendradarbiavimą.

VšĮ „Technopolis“ ir KTU dar 2007-aisiais pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurioje sutarė bendradarbiauti Integruoto studijų, mokslo ir verslo centro (slėnio) „Santaka“ plėtros kryptyse vystant Universiteto inicijuoto slėnio „Santaka“ mokslo ir technologijų parką.

Numatomi integralūs slėnio „Santaka“ veiklos etapai sąlygojo būtinybę KTU, kuris yra slėnio „Santaka“ vadovaujantis partneris, priimti į VšĮ „Technopolis“ dalininkus.

Kauno miesto savivaldybės tarybai pritarus naujo dalininko priėmimui, pritarta tokiam balsų pasiskirstymui: Kauno miesto savivaldybei – 4 balsai, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams – 1 balsas, Kauno technologijos universitetui – 2 balsai, taip išlaikant Kauno miesto savivaldybės balsų daugumą, tuo pačiu įvertinant KTU, kaip mokslo ir studijų institucijos, svarbą mokslo, verslo ir savivaldos institucijų bendradarbiavimo pagrindu įgyvendinamai slėnio „Santaka“ programos sėkmei.

From → Naujienos

12 Komentaras
 1. Azuolas permalink

  Na ir puiku, nes tas technopolis, tai s… daro

 2. Nors ir negrazu sakyt, bet tikrai nieko doro iki siol nenuveike, nes pinigu ideta labai daug

 3. Ciobiskis permalink

  Gal Žemės ūkio universitetas turėtų prisidėt, juk ten netoli yra… tai yra ASU. Prisidėtų prie technologijų atėjimo į mūsų žemės ūkį, juk Lietuva agrarinė šalis, kaip Mamontovas sakė.

 4. Džyza permalink

  a prie ko cia start ir technopolis. susivienijo? gal cia ktu viksa valdo?

 5. Korpusas permalink

  ktu dideli:) bet nematau problemu siaip, vis tiek viskas vienaip ar kitaip su univerais susije, ta prasme mokslo parkai visokie ir t.t.

 6. Ciobiskis permalink

  ASU turėtų privatizuoti šį technopolį, juk šiaip ar taip, Lietuvos praeitis ir ateitis – žemės ūkis. Dar, geriamasis vanduo. Reiktų, kad vyktų technologiniai geriamojo vandens tyrimai, ir p[agrįstume, kodėl jis pas mus geriausias.

 7. Dainava permalink

  Kolegijos irgi galėtų tapti dalininkais, kuo daugiau dalininkų, tuo geriau. Ar atvirkščiai?

 8. Čiobiškis permalink

  Įdomu, ar iš šito žadėtas slėnis “Santaka“ išaugs, ar iš ko kito, dabar vėl nieks nežino?

 9. Donas permalink

  Man tai tie sleniai pinigu plovykla ir pr’o darymasis – kaip mes gerai viska darom. prisiperka irangos ir po to nezino kaip ja naudoti

 10. Čiobiškis permalink

  Įdomu, ar dalyvauja šių metų parodoje “Kaip pasėsi..?“, juk netoliese vyksta LŽUA, ty Antano Stulginskio universitete, tai galėtume pažinti, ar šis centras suinteresuotas ir su žemės ūkio inovacijomis dirbti.

 11. Džyza permalink

  gal cia ir beda – tas asu ne tik kaimieciams vis dar lzua, o kad ktu yra kpi jau mazai kas beprismena. gal todel ktu laimi?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: