Skip to content

Skaitykite vienuoliktąjį naujienlaiškio VERSLO STARTAS numerį

2012/12/20

START logotipas

Su vienuoliktuoju VERSLO STARTO naujienlaiškiu atnešame Jums ne tik sniegą ir pūgas, bet ir naujas istorijas, potyrius, idėjas bei aktualią informaciją. Šiuo naujienlaiškiu periodiškai pateikiame skaitytojams su studentų verslumu (ir ne tik) susijusių renginių anonsus, neformalaus verslumo ugdymo mokomosios medžiagos konspektus, praktinius straipsnius apie verslo pradžios žingsnius. Visa tai stengiamės pateikti neformalia, draugiška kalba.

Šį kartą Jums trumpai papasakosime apie verslumą skatinančias iniciatyvas bei trumpai pristatysime Mindaugą Valaitį ir jo sėkmės istoriją. Jis pasakoja, kad nuosavo verslo pradžia buvo sunki ir kukli, tačiau nenuleidus rankų ir įveikus kliūtis dabar jis turi nedidelį, tačiau modernų bulvininkystės ūkį.

Norintiems dar labiau sustiprinti savo praktinius verslumo įgūdžius kviečiame skaityti apie sėkmingai užsienio šalyse įgyvendintą FAS verslumo ugdymo modelį, tad kviečiame susipažinti, kaip šis modelis bus įgyvendintas Lietuvoje.

Rubrikoje verslo pradžia: žingsnis po žingsnio šį kartą kalbėsime apie verslo pabaigą ir kad sunkiausia yra ne įkurti savo verslą, bet jį išlaikyti ir plėtoti. Paskutiniame straipsnyje įspėsime Jus, kokių klaidų reikėtų vengti pradedantiesiems verslininkams. Tikimės, kad skaitymas neprailgs ir pasisemsite naujų žinių bei įdomių faktų.

Taip pat, norėtume visus skaitytojus pasveikinti artėjančiu Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga bei palinkėti, kad nauji metai ne tik atneštų naujų idėjų, bet ir suteiktų Jums naujos energijos kurti, tobulėti bei atrasti tai, kas neatrasta. Šiltų ir jaukių Jums švenčių!

Kaip jau minėjome ankstesniuose naujienlaiškiuose, iškilus klausimams arba prireikus konsultacijos visada galite kreiptis į artimiausią START konsultantą, kurių sąrašą rasite čia.

Primename, kad kartu su šiuo naujienlaiškiu yra leidžiamas internetinis verslumo dienoraštis “Pradėjau“, kuriame rasite naujausias žinias apie START’o eigą ir žmonių požiūrį į verslumą.

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti čia…

Užsiregistruoti dalyvavimui mokymuose ir kitose projekto veiklose galima užpildžius ANKETĄ ir atsiuntus ją el.paštu start@ktc.lt.

Verslo idėjos pateikimo formą galite rasti čia… Jei reikės pagalbos užpildant šią formą, kreipkitės el. paštu start@ktc.lt arba tiesiogiai į vieną iš projekto partnerių pagal savo gyvenamąją ar mokymosi vietą. Kontaktus galite rasti šio naujienlaiškio apačioje.

Linkime gerų idėjų ir laukiame prisijungiant prie kuriančių savo verslą!

Reklama

From → Naujienos

14 Komentaras
 1. Gailius permalink

  Man noretusi daugiau interviu, pasakojimu sitam leidiny

 2. Gailius permalink

  Sitame maloniai perskiauciau “Kukurūzų karalius iš Kudirkos Naujamiečio“ 🙂 Nors paties netraukia zemes ukis, bet sita istorija geras pavyzdys, kad normalus ukininkai atranda savo sritis ir be aimanavimu uzsidirba bapkiu pakankamai

 3. Vytas permalink

  Čia tai geras faktas ištrauktas: 2009 m pradėtų bankroto procesų skaičius Kauno apskrityje buvo 382, o 2010 m -1574.

  Aiškina valdžia apie ekonomika ir suvaldyta krize, o kad bankrotu skaicius isaugo 5 kartus, tai nekalba 😦

 4. Saule permalink

  🙂

 5. Pirmos 4ios pradedančiojo verslą esminės klaidos išties yra pamokančios – ir aš tokias dariau ar tebedarau:(

 6. “P.S. Kur kas sunkiau verslą išlaikyti nei jį įkurti.“ – labai pritariu

 7. Skaitau apie FAS ir galvoju – kuo jis iš esmės skiriasi nuo START? Būtų skirtumas kuriame dalyvauti? Na, mokymų kursų temos skiriasi. Taigi, šiais laikais kartais sunkiausiai atsirinkti… Kaip tame patarime “Neklausinėti daugelio žmonių patarimų“.

 8. Z_fan permalink

  Sitame interve: https://start2012.wordpress.com/2012/12/28/smulkiuju-ir-vidutiniu-verslininku-asociacijos-vadovas-giedrius-romeika-lietuvos-jaunimas-apie-savo-versla-svajoja-taciau-jo-nesiima/ ir kalbama apie startupus, geriausi yra tie, kurie baigiasi konkretaus verslo ikurimo, kaip suprantu, toks yra START. O FAS baigiasi verslo planu ivertinimu ir isrinkimu geriausiu. Tai yra didziausias skirtumas. O siaip ir tas FAS is aprasymo neblogai skamba:)

 9. Čiobiškis permalink

  Gal geriau, kad nevykęs verslas tegu bankrtuoja, o ne vegetuoja. Aišku jų tarpe daug buvo lievų prekybininkų visokių, na ir tokių kur prekybos centrai pribaigė. Bet šiaip tai bankrotas jau geriau nei stagnacija ir svarbiausia – produktyvumo neaugimas, vertės neauginimas. Štai kas problema pas mus – kad kuriame nevertingus daiktus 🙂

 10. Dėkui Z_fan. Atsirinkau. STARTe irgi bus verslo planų vertinimai ir atrinkimai geriausių, bet FAS nebus tokio prizo – verslo steigimo, ar ne?

 11. Dainava permalink

  O bakrotų statistika nieko nepasako, kai nėra aišku kokios veiklos srities firmos bankrutuoja, ir kiek ilgai veikusios. Gal čia tik PVM grobstymui buvo sukurtos sumanių kauniečių.

 12. Ciobiskis permalink

  Labai žieminis naujienlaiškio numeris gavosi, lauksime pavasarį atsigaunant, kaip vyturiukas virš vagos pakils.

 13. Džyza permalink

  labai greitai po dešimto kažkaip buvo vienuoliktas numeris, o dvylikto kažkaip antras mėnesis nesimato

 14. Ciobiskis permalink

  Žiema žiema bėk iš kiemo, o pavasarį vyturiukas mums naują “Verslo starto“ numerį atneš.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: