Skip to content

Jūsų dėmesio laukia devintasis VERSLO STARTO naujienų numeris!

2012/11/01

Geri pavyzdžiai ir sėkmės istorijos – skatina tobulėti ir lygiuotis į geriausius. Taigi, šiame, jau devintajame Verslo starto naujienų numeryje pabandysime „užkrėsti“ – būti geriausiais! Šiuo naujienlaiškiu periodiškai pateikiame skaitytojams su studentų verslumu (ir ne tik) susijusių renginių anonsus, neformalaus verslumo ugdymo mokomosios medžiagos konspektus, praktinius straipsnius apie verslo pradžios žingsnius. Visa tai stengiamės pateikti neformalia, draugiška kalba.

Devintajame naujienlaiškyje sužinosite apie gerąja verslo patirtį. Šiame straipsnyje skaitykite apie tai, kaip verslininkai po vienos ar kelių nesėkmių išdrįsta viską pradėti iš pradžių, kaip parklupę keliasi ir eina į priekį. Taigi, galėsite įsigilinti į šių verslininkų kelią į verslo sėkmę. Toliau galėsite pasitikrinti ar pakankamai turite garsiausiems ir sėkmingiausiems antrepreneriams būdingų bruožų.

Taip pat kviečiame skaityti straipsnį apie dar vieną sėkmės istoriją, kuri, tikimės, Jus „užkrės“ verslumu. Šis straipsnis apie „Skubių siuntų“ generalinį direktorių Vladą Lašą, kuriam skirtas garbingiausias asmeninis apdovanojimas versle – tarptautinė verslo Taikos premija.

Rubrikoje „Verslo pradžia: žingsnis po žingsnio“ šį kartą Jus supažindinsime su vis labiau populiarėjančia ir gana nemažą rinkos dalį užimančia – elektronine prekyba. Sužinosite, kokie yra elektroninės prekybos pliusai ir minusai bei kokie yra e-prekybos modeliai.

Paskutiniame straipsnyje galėsite susipažinti su Will Cardwell, vadovaujančiu Alto universiteto Entreprenerystės centrui, kuris Jums papasakos plačiau apie šį universitetą ir šio universiteto siekį tapti vienais lyderiaujančių pasaulio aukštųjų technologijų „startupu“ centru.

Tikimės, kad skaitymas neprailgs ir pasisemsite ne tik naujų žinių, kuriant ar tobulinant nuosavo verslo planus, bet, kaip ir minėjome, leis Jums “užsikrėsti“ verslumu!

Taip pat informuojame, kad kitą savaitę tęsime imitacinio verslo modelio taikymą, kuriuo bus stiprinami Jūsų verslumo gebėjimai, suteikiant praktinių žinių. Tai bus puiki galimybė patobulinti savo verslumo ir profesines žinias.

Kaip jau minėjome ankstesniuose naujienlaiškiuose, iškilus klausimams arba prireikus konsultacijos visada galite kreiptis į artimiausią START konsultantą, kurių sąrašą rasite čia.

Primename, kad kartu su šiuo naujienlaiškiu yra leidžiamas internetinis verslumo dienoraštis “Pradėjau“, kuriame rasite naujausias žinias apie START’o eigą ir žmonių požiūrį į verslumą.

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti čia…

Užsiregistruoti dalyvavimui mokymuose ir kitose projekto veiklose galima užpildžius ANKETĄ ir atsiuntus ją el.paštu start@ktc.lt.

Verslo idėjos pateikimo formą galite rasti čia… Jei reikės pagalbos užpildant šią formą, kreipkitės el. paštu start@ktc.lt arba tiesiogiai į vieną iš projekto partnerių pagal savo gyvenamąją ar mokymosi vietą. Kontaktus galite rasti šio naujienlaiškio apačioje.

Linkime gerų idėjų ir laukiame prisijungiant prie kuriančių savo verslą!

Naujienlaiškio “Verslo startas“ komanda

Reklama

From → Naujienos

10 Komentaras
 1. Dovilyte permalink

  Puolam skaityti:)

 2. Šitas man patiko: “Praėjus 7 metams po pirmos nesėkmės, antram gyvenimui pakilusios Albanijos drabužių pramonės įmonės vadovė teigia, kad labai svarbu būti pozityviais, niekada nepervargti, tikėti tuo, ką darote, galvoti, ką galite padaryti dar geriau ir niekada savęs nenuvertinti.“ Prisipažinsiu, “niekada nepervargti“ girdžiu nedažnai (jei ne pirmą kartą), dažniau girdisi “dirbk dieną naktį“.

 3. Matyt neatsitiktinai ten apie e-prekybą, nes daugelis studentų domisi. Bet ar tik nebus to verslo plėtros laikai jau praeityje, t.y. rinka jau perpildyta?

 4. Štai kas dar įdomu apie Aalto universitetą: “pavyzdžiui, Peter Vesterbacka, vienas iš žaidimo „Agry Birds“ (Rovio) kūrėjų, yra mūsų „startupų“ instruktorius“. Gal ir STARTo laimėtojams nusišypsos sėkmė su juo susitikti?

 5. Dainava permalink

  Girdėjau, kad čekai ruošia sukurti naują projektą, kuris būtų “Amazon“ analogas Rytų Europoje. Pagal legendą, rinkoje būna viena dominuojanti e-prekybos rinka, kaip koks didysis supermarketas, bet jei yra reali paklausa (o lūžis jau įvyko), kodėl gi nepasidomėt? Čia juk pigiau nei pagrindinėje “Akropolio“ alėjoje patalpas išsinuomoti “)

 6. Ciobiskis permalink

  Elektronine prekyba ir mes kaime naudojamės. Per “Google“ susirandam. Bet reikia, kad plati pasiūla būtų, pavyzdžiui kad ir tuose “Senukuose“.

 7. Valdaz permalink

  Aga, kartais ieskau ko nors ir surandu lyg ir tikrai man turesiancia ka pasiulyti e.krautuve, o ten mane dominancioje srityje – kokia viena ar kelios tik prekes, nors per aprasyme nurodo, kad vos ne is viso pasaulio gali pasiulyti prekiu

 8. Alyva T. permalink

  Man netarodo, kad eprekyba pabaiga, i eversla reikia zvelgti placiau, nes juk trecdalis, jei puse gyvenimo jau persikele i virtualia erdve, tai naturalu, kad ten ir biznis vyksta:)

 9. to Dainava permalink

  “Girdėjau, kad čekai ruošia sukurti naują projektą, kuris būtų “Amazon” analogas Rytų Europoje. Pagal legendą, rinkoje būna viena dominuojanti e-prekybos rinka, kaip koks didysis supermarketas, bet jei yra reali paklausa (o lūžis jau įvyko), kodėl gi nepasidomėt? Čia juk pigiau nei pagrindinėje “Akropolio” alėjoje patalpas išsinuomoti “)“

  Gera ideja, bet turbut Amazonas visais imanomais ir neimanomais budais visiems konkurentams neleidzia isitrvitinti rinkoje, kurioje pats dominuoja. Na, bet gal uz kokiu metu kitu isgirsim ir apie ceku projekta:) Duok jiems sveikatos kaip sakoma

 10. Z_fan permalink

  Jo, konkurencija ziaurus dalykas, kai isitvirtines nenori isileisti naujoko

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: