Praleisti ir eiti į turinį

Išėjo aštuntasis VERSLO STARTO naujienų numeris!

2012/10/24

Įsibėgėjus rudeniui ir naujiems mokslo metams įsibėgėja ir mūsų projekto veiklos, ir štai – jau aštuntasis Verslo starto naujienų numeris. Šiuo naujienlaiškiu periodiškai pateikiame skaitytojams su studentų verslumu (ir ne tik) susijusių renginių anonsus, neformalaus verslumo ugdymo mokomosios medžiagos konspektus, praktinius straipsnius apie verslo pradžios žingsnius. Visa tai stengiamės pateikti neformalia, draugiška kalba.

Rugsėjo mėnesį turėjome galimybę susipažinti su Alto universiteto Verslumo ugdymo centro lektoriais prof. Markku Virtanen ir Dr. Jorma Pohtola iš Suomijos. Tikimės, kad šios paskaitos apie ryšius su klientais ir finansų vadybą bei verslininko savybių atpažinimą ir ugdymą Jums buvo ne tik informatyvios ir naudingos, bet ir suteikė galimybę pabendrauti su pačiais lektoriais bei padiskutuoti Jums rūpimais klausimais.

Šiame naujienlaiškyje susipažinsite su pirmą kartą Lietuvoje suorganizuotu nacionalinių išradimų konkursu bei sužinosite, kokie išradimai buvo paskelbti geriausiais ir pelnė apdovanojimus. Interviu su vienu iš Suomijos lektorių sužinosite apie jo įspūdžius Lietuvoje bei nuomonę apie Lietuvos jaunimą. Taip pat svečias pateikė pavyzdį, kaip Suomijos jaunimas iš mažos bendruomenės „Facebook“ socialiniame tinkle tapo didele bendruomene, kuri labai sėkmingai vykdo savo veiklą.

Rubrikoje „Verslo pradžia:žingsnis po žingsnio“ supažindinsime Jus su verslo liudijimo sąvoka bei pateiksime naudingą informaciją apie tai, ką reikia padaryti, norint įsigyti verslo liudijimą, kokias teises įgysite jį turėdami bei su kokiais mokesčiai teks susidurti.

Taip pat informuojame, kad kitą savaitę pradėsime susipažinimą su imitaciniu verslo modeliu, kuriuo bus stiprinami Jūsų verslumo gebėjimai, suteikiant praktinių žinių. Tai bus puiki galimybė patobulinti savo verslumo ir profesinies žinias.

Kaip jau minėjome ankstesniuose naujienlaiškiuose, iškilus klausimams arba prireikus konsultacijos visada galite kreiptis į artimiausią START konsultantą, kurių sąrašą rasite čia.

Primename, kad kartu su šiuo naujienlaiškiu yra leidžiamas internetinis verslumo dienoraštis “Pradėjau“, kuriame rasite naujausias žinias apie START’o eigą ir žmonių požiūrį į verslumą.

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti čia…

Užsiregistruoti dalyvavimui mokymuose ir kitose projekto veiklose galima užpildžius ANKETĄ ir atsiuntus ją el.paštu start@ktc.lt.

Verslo idėjos pateikimo formą galite rasti čia… Jei reikės pagalbos užpildant šią formą, kreipkitės el. paštu start@ktc.lt arba tiesiogiai į vieną iš projekto partnerių pagal savo gyvenamąją ar mokymosi vietą.

Linkime gerų idėjų ir laukiame prisijungiant prie kuriančių savo verslą!

From → Naujienos

7 Komentaras
 1. Agniux permalink

  Šaunu:) Visada paskaitau, nes infrmacijos norisi dar daugiau

 2. Ciobiskis permalink

  Šaunuoliai, mane jau pradėjo “kabinti“ straipsniai apie Suomijos verslininkus.

 3. Dainava permalink

  Šaunu, kad skelbiamos naujienos.

 4. Valdaz permalink

  Kuo toliau, tuo labiau visai patinka sitas naujienlaiskis. Nezinau, ar “is reikalo“ daromas, ar su ikvepimu, bet bent jau kokius tris keturis naudingus skaitalus tikrai randu.

 5. Tina permalink

  As irgi:)

 6. Z_fan permalink

  Viskas normaliai

 7. Vejas permalink

  Jega

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: