Praleisti ir eiti į turinį

Jaunų talentų ieško ir kalakutų augintojai, ir cigarečių gamintojai

2012/07/12

Liepos 14 dieną 23 didžiausios Lietuvoje veikiančios įmonės lauks gyvenimo aprašymais nešinų karjeros siekiančių jaunų žmonių. Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime (http://pljs2012.lt/) veiks Karjeros mugė, kurioje jaunų, į karjeros aukštumas Lietuvoje pasiryžusių kopti specialistų tikisi sulaukti įvairiausia veikla užsiimančios įmonės – bankai, geležinkeliai, maisto pramonės įmonės, universitetai, teisininkų kontoros, valstybinės ir privačios kompanijos.„Tokios mugės labai prisideda prie jaunimo nedarbo mažinimo Lietuvoje. Tai gera proga jauniems specialistams susipažinti su realiomis karjeros galimybėmis Lietuvoje, o juk daugelis pasaulio lietuvių neatmeta galimybės grįžti dirbti į Lietuvą. Be to, karjeros mugėse dažnai rankomis sukertama dar pirmojo susitikimo metu – juk į tokius renginius ir darbdaviai, ir būsimi darbuotojai ateina vedini bendro tikslo ir labai motyvuoti. Potencialiems darbdaviams galės prisistatyti ir Lietuvoje gyvenantys lietuviai“, – sakė Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo organizatorė Ieva Davydenko.

Visuomenės harmonizavimo parke Karjeros mugė veiks šeštadienį, liepos 14 dieną, nuo 12 iki 19 valandos. Didžiausios Lietuvoje veikiančios įmonės ir korporacijos Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo Expo-paviljone įrengs savo stendus, kuriuose vyks susitikimai, pokalbiai, viktorinos.

Sumaniausieji galės ne tik gauti darbą, bet ir laimėti prizų. Karjeros galimybių Lietuvoje ieškantis jaunuolis tiesiog turės susirasti jo poreikius ir veiklos sritį atitinkančios įmonės stendą, kuriame jam bus suteikta visa reikalinga informacija, bus galima teikti pasiūlymus, palikti gyvenimo aprašymą, sudalyvauti pokalbyje dėl darbo, o gal ir išsyk sukirsti rankomis. Prie įmonių stendų laukiami ne tik potencialūs darbuotojai – įmonės ieško verslo partnerių bei bendradarbiavimo galimybių užsienyje.

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime potencialių darbuotojų bei verslo partnerių ieškos Lietuvos Geležinkeliai, Lietuvos Paštas, Callcredit, Arvi, Vičiūnai, SEB, Danske bankas, Activity Gifts, Senukai, Švyturys, Investuok Lietuva, Versli Lietuva, Philip Morris Lietuva, Strategic Staffing Solutions International, VDU, ISM, Bright Purple, Eika, Euromonitor, CSC Baltic, Barclays, Nacionalinė Lietuvos Elektros Asociacija, Baltic Legal Solutions.

From → Naujienos

9 Komentaras
 1. Lankytojas permalink

  Geras pavadinimas 🙂

 2. Gena permalink

  Gal kas buvote tame Pasaulio jaunimo susitikime? As vis svarsciau, bet taip ir nenuvaziavau… 😦

 3. Sarunas permalink

  As tik tiek girdejau atsiliepimu, kiek buvo spaudoje, per TV. Kaip suprantu, viskas pavyko neblogai

 4. Sarunas permalink

  Beje, siulau ir kitiems uzmesti aki: https://www.facebook.com/PLJS2012 🙂

 5. Ciobiskis permalink

  Nuskambejo isties gerai…

 6. Mante O. permalink

  Nors ir ne i tema, bet idomu kiek kainavo suorganizuoti toki rengini. Gal dalyviai patys apsimokejo savo keliones ir nakvyne?

 7. to mante permalink

  Cia jau reiketu paciu organizatoriu manau klausti:) Idomu, ar pranesejai eme honorarus, ar nemokamai

 8. Vejas permalink

  Kam skaiciuoti kitu pinigus, ivyko geras renginys, be jokiu finansiniu skandalu, kaip pvz VIlnius Europos sostine (geda padare visai LTU), tai dziaugtis tik reikia.

 9. Bila permalink

  Paprasta mazdaug apsiskaiciuoti. PAbandykite sau teoriskai pasidometi ir suskaiciuoti kiek kainuotu suorganizuoti dvieju dienu seminara su 5 lektoriais ir 100 ziurovu: sales nuoma, keliones, nakvynes apmokejimas lektoriams, garso aparaturos nuoma, info sklaida ir t.t. KAi suskaiciuosite padauginkite ir kokio 10 ar 20 kartu ir gausite kiek kainuoja suorganizuoti dideli rengini;)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: