Skip to content

Klaipėdoje prasideda jaunimo verslumo mokymai

2012/04/18

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) ir Klaipėdos universitetas (KU) trečiadienį, balandžio 17 d., rengia pirmuosius verslumo mokymus jaunimui. Studentai mokysis sėkmingo verslo kūrimo pagrindų, vėliau šias idėjas jaunimas pristatys konkursui „Verslo taurė“.

Pirmojo užsiėmimo “Inovatyvių ir kūrybiškų metodų taikymas generuojant verslo idėjas“ metu studentai išgrynins savo verslo idėjas. Geriausiai įvertintos verslo idėjos bus pristatomos verslininkams, potencialiems studentų idėjų investuotojams ir partneriams.

Idėjų klubo “Verslo Taurė“ dalyvių komanda, laimėjusi nacionalinį konkursą, turės galimybę sustiprinti praktinius įgūdžius Suomijoje, susipažinti su verslo aplinka ir verslo valdymo procesais, užmegzti pirmuosius bendradarbiavimo ryšius, perimti ilgametę užsienio šalies patirtį. Taip pat bus suteikta darbo vieta laimėtojų komandai verslo pradžiai – VšĮ „Klaipėdos mokslų ir technologijų parke“.

Projekto START bendrieji verslumo gebėjimų ugdymo mokymai prasidės balandžio 18 dieną, 8.30 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (Herkaus Manto g. 84). Projekte dalyvauja technologinių specialybių studentai – bakalaurai ir pirmo kurso magistrantai, studijuojantys gamybos, mechanikos, informatikos, elektros, jūrų inžinerijų disciplinas, biologiją, ekologiją, aplinkotyrą, gamtinę geografiją.

08.30 – 09.00

Dalyvių registracija

09.00 – 11.00

Kaip sugalvoti sau tinkamą verslo idėją?

11.15 – 13.00

Kūrybinio proceso barjerai ir ribojančių įsitikinimų pašalinimas

13.00 – 14.00

Pietūs
14.00 –15.30

Tinkamų idėjų paieškos technikos ir praktika

 

15.30 –17.00

Technikos kūrybiškam problemų sprendimui ir praktika

 

17.00

Užbaigimas.
Reklama

From → Renginiai

10 Komentaras
 1. Viktoras permalink

  Sekmes

 2. Kiesha permalink

  “Inovatyvių ir kūrybiškų metodų taikymas generuojant verslo idėjas” – man tai skamba perdaug abstrakciai ir neaiskiai

 3. Briga permalink

  Man tai viskas aisku:) Jei turi energijos ir noro uzsiimti verslu, bet dar neturi jokios apciuopiamos vizijos, kuo uzsiimti, tai cia, manau, pataria kaip metodiskai ieskoti nauju verslo nisu, ivertinant savo zinias, gebejimus. Nes jei nesi nuo gimimo panires i pvz. bandeliu kepima ir nuolat svajoji apie savo nuosava kepykla, tai bandymas pradeti toki tradicini versla pasmerktas zlugti, nes to neismanai. Reikia ieskoti nauju arba senu, bet naujai pateikiamu veiklos galimybiu

 4. Zygis permalink

  Studijuoju Vilniuje ir nežinau kuo užsiimsiu ateityje, bet norėčiau turėti verslą – geriau uždirbsiu mažiau ir sunkiau, bet dirbsiu sau. Dar turiu porą metų, kad sugalvočiau veiklą. Neatmetu galimybės porą padirbėti po studijų pas kitus, kad įgaučiau darbinės patirties

 5. Andriuxa permalink

  BE inovaciju dabar tai niekur, reikia mastyti siuolaikiskai jei nori tureti savo sekminga versla

 6. Aivaras permalink

  Kuo užsiima KMTP? Esu buvęs tik Kauno aukštųjų ir informacinių technologijų parke:)

 7. kmtp permalink

  http://www.kmtp.lt/index.php/apie-kmtp

  Šiuo metu KMTP vienija daugiau nei 40 įmonių, viešųjų įstaigų bei tarptautinių kompanijų padalinių, veikiančių inovatyvioje aplinkoje bei globalioje rinkoje. Per septynerius gyvavimo metus parkas įsteigė platų bendradarbiavimo tinklą, išsibarsčiusį visuose kontinentuose, bei gebantį siūlyti neribotas bendradarbiavimo galimybes. Parkas vykdo intensyvią projektinę veiklą, skatinančią verslumą, aktyviai dirba technologijų perdavimo bei transporto plėtros srityse. Moderni infrastruktūra, dinamiška tarptautinė veikla bei sukaupta personalo kompetencija, KMTP užtikrina platų ir unikalų paslaugų spektrą bei veiklos derinį kiekvienam dirbančiam ar siekiančiam veikti inovacinėje aplinkoje, kurti ir diegti technologijas.

 8. Siulome paskaityti interviu su Klaipėdos mokslo ir technologijos parko (KMTP) direktore Roma Stubriene, kuris Pradejau.lt buvo publikuotas 2012 vasario 10 d., jį rasite čia: https://start2012.wordpress.com/2012/02/10/studentai-aktyviausia-ir-didziausia-potenciala-turinti-visuomenes-dalis/

 9. Lankytojas permalink

  Nu gal nereik dabar pulti visiems is eiles peistinti linku … ;P

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: