Praleisti ir eiti į turinį

Atvirų durų diena KAITP – aštrūs studentų klausimai įmonių vadovams

2012/03/07

Į trečiąjį verslumo skatinimo projekto START renginį „Verslo startas atvirų durų diena“ vasario 22 d. pakvietė Kauno aukštųjų ir informacinių technologijų parkas (KAITP) ir Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultetas (VDU IF).

START projekto partneriai, Kauno aukštųjų ir informacinių technologijų parko atstovai papasakojo apie numatomas projekto veiklas, organizuojamus mokymus, praktikas, regioninius ir nacionalinį studentų verslumo konkursus.

Susirinkusiems apie savo patirtį, verslo perspektyvas, sėkmės istorijas pasakojo bendrovių „Būtenta“, „Informatikos ir ryšių technologijų centras“ (IRTC), „Rubedo sistemos“, „Webpartners“ atstovai. Visos jos yra IT kompanijos sėkmingai dirbančios skirtingose srityse, pradedant verslo valdymo sistemų kūrimu ir baigiant medicina, energetika, įvairiais internetiniais projektais.

Daugiu nei pusšimtis aktyvių, žingeidžių ir apie nuosavą veiklą ateityje svajojančių studentų tiesiog užvertė praktiniais, provokuojančiais ir aštriais klausimais renginyje dalyvavusių įmonių atstovus. START projekte du metus dalyvausiantys atrinkti jaunuoliai ne tik šiose ir bet kitose įmonėse (iš viso 50 įmonių) atliks praktiką, todėl juos domino viskas. Kaip ir buvo galima tikėtis, daugiausiai susirinko informatikos ir matematikos specialybių studentų.

„Likau maloniai nustebintas renginiu. Trys valandos prabėgo nepastebimai. Studentams šis projektas iš tiesų atvers daug naujų galimybių, juk jie ne tik klausys teorines paskaitos, kurias ves Suomijos Aalto universiteto ekspertai, atlikinės praktines užduotis, modeliuos savo virtualių įmonių verslo modelius imitacinėje aplinkoje, tačiau patys realiai praktikuosis įmonėse, o pačių geriausių verslo idėjų autoriai turės galimybę savaitę laiko stažuotis Suomijoje“, – džiaugėsi KAITP atstovas dr. Artūras Mickus.

From → Renginiai

2 Komentaras
  1. Algis permalink

    Tikekimes, kad viskas pavyks kaip planuojama

  2. Oho. 50 įmonių atliks praktiką. Taigi labai, spėju, naudinga – jei savo verslo nesukursi, tai gal gerus ryšius užmegsi ir galėsi įsidarbinti toje įmonėje vėliau? Jei kas paskelbtų tokių įmonių sąrašą, tai ir aš pagalvočiau ar su antrąja banga netapti START dalyviu. Gaila, iš tiesų negaliu juo tapti – nesu nei vienos projekte dalyvaujančios aukštosios mokyklos studentas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: