Praleisti ir eiti į turinį

Kovo 2 d. – START atvirų durų diena Klaipėdos mokslo ir technologijų parke

2012/02/15

Projekto START Atvirų durų diena Klaipėdoje organizuojama kovo 2 dieną, 8.30 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke, adresu Herkaus Manto g. 84. Dalyvauti kviečiami Klaipėdos universiteto įvairių technologinių specialybių studentai – bakalaurai ir pirmo kurso magistrantai.

Projekte raginami dalyvauti studentai, studijuojantys gamybos, mechanikos, informatikos, elektros, jūrų inžinerijų disciplinas, biologiją, ekologiją, aplinkotyrą, gamtinę geografiją. Kviečiami ir universiteto dėstytojai. Projektas START – tai unikali galimybė paskatinti studentų verslumą. Įgyvendinant projektą, bus suteikta galimybė 25 geriausius technologinių specialybių studentus parengti verslo kūrimui. Tai bus proga studentams įgyti verslumo gebėjimų, atveriamos perspektyvos pritaikyti savo žinias steigiant verslą. Ne paslaptis, kad studijas baigę studentai ne visada gali surasti jų specialybę atitinkantį darbą, todėl jauniems žmonėms verta mąstyti apie savo verslo kūrimą, taip realizuoti savo idėjas ir tuo pačiu pagerinti verslo aplinką. Turėdami praktinių žinių, studentai galės lengviau įsitvirtinti darbo rinkoje, o gal ir patys tapti darbdaviais.

“Studijuodami jauni žmonės gauna daug teorinių žinių, tačiau daugelis būna nepasirengę jas tinkamai pritaikyti praktikoje. Projektas START – tai ne tik proga studentams gauti praktinių verslumą skatinančių žinių, bet ir svarbus jaunų žmonių gebėjimų įvertinimas. Pažymėtina, kad įgyta praktinė informacija ir galimybės kurti gautų žinių pagrindu, yra itin svarbus veiksnys formuojant universiteto, kaip regiono žinių ekonomikos branduolio vaidmenį. Pasiekus projekto rezultatus, universitete būtų galima suformuoti verslumo mokymo programas ir struktūrą“, – teigia KMTP direktorė Roma Stubrienė.

Į renginį registruotis raginame iš anksto. Daugiau informacijos: tel.: (8-46) 390 857 , el. p.: rasa.bauzyte@kmtp.lt

From → Renginiai

2 Komentaras
  1. Tina permalink

    100 metu nebuvau klaipedoj 🙂

  2. Saule permalink

    Gerai, kad tokie projektai vyksta ne tik Vilniuje

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: