Praleisti ir eiti į turinį

Sveiki atvykę į savo verslo idėjų išsipildymo pasaulį!

2012/01/05

Sveikindami visus Lietuvos studentus su Naujaisiais metais ir linkėdami kūrybiškumo, užsispyrimo ir sėkmės, skubame pranešti džiugią naujieną – netrukus startuos mokslo ir verslo integravimą skatinantis projektas START, kurio nugalėtojų laukia galbūt net visą gyvenimą nulemsiantis prizas – nuosavas verslas. Norintiems jame dalyvauti studentams nereikia turėti nei įtakingų pažinčių, nei maišo pinigų, nei nerealios praktinės patirties, nei mokytis tik dešimtukais – tiesiog reikia geros verslo idėjos, didelio noro ir tvirtos motyvacijos.

Viskuo kitu padės START – jums bus skirti teoriniai ir praktiniai mokymai, stažuotės įmonėse, laboratorijose, konsultacijos su aukščiausio lygio specialistais.

Du metus truksiančio projekto, turinčio konkurso bruožų, idėja – kaip skatinti jaunimo verslumą – su mumis pasidalino pastaraisiais metais į Europos akademinio pasaulio viršūnes įsiveržę Suomijos universitetai. Naudosime Aalto universiteto Smulkaus verslo centro sukurtą verslumo ugdymo modelį, sulaukusį didelės sėkmės.

Visą konkurso informaciją ir naujienas bei įdomius pokalbius su verslininkais, mokslininkais, konsultantais ir pačiais START dalyviais rasite tinklaraštyje „Pradėjau!“. Stengsimės, kad blogas būtų Jums ir naudingas, ir įdomus! Jau ateinančia savaitę čia rasite pokalbį su vienu iš START projekto iniciatorių ir įgyvendintojų. Jis išsamiai papasakos apie konkurso idėją ir praktinę naudą.

Iki greitų susitikimų,

START

From → Naujienos

10 Komentaras
 1. Valdas permalink

  Sėkmės! Tokių konkursų labai reikia.

 2. Džiugas permalink

  Būtų labai įdomu susipažinti su Aalto universiteto verslumo ugdymo modeliu. Laukiame daugiau informacijos.

 3. Arturas permalink

  Džiugai, malonu kad domitės. Šiuo metu rengiami veišųjų pirkimų dokumentai suomių ekspertams ir tai programinei įrangai nupirkti (toios biurokratinės taisyklės, nieko nepadarysi). Poto jie atvyks į Lietuvą, čia apmokys vietinius konsultantus ir tada prasidės studentų tikslinių grupių mokymai. Taip kad sekite blogo naujienas. O jei jus domina atsiūskite el.pašto adresą, gausite naujienlaiškius su pačia naujausia informacija.

 4. Daiva Dovyde permalink

  butu malonu gauti naujienas el. pastu dovydai@gmail.com. Esu z.u. verslo vadybos II kurso magistrante.

 5. Arturas permalink

  Sveiki, Daiva,
  dėkojame, kad domitės. Jūsų el. pašto adrseas bus itrauktas į mailing listus ir jūs gausite paskutines naujienas.

 6. Kestas permalink

  Greitai laikas bega:) Matau,kad sausio menesi viskas prasidejo, o jau vasara.

 7. to Kestas permalink

  Iš tiesų. Kažkaip pražiopsojau viską ir nespėjau į atvirų durų dienas, bet yra ir kitų veiklų. Reikia pasidomėti, gal nuo naujų mokslo metų prasidės kokie kiti panašūs projektai. Gal kas žinote apie juos?

 8. Liudas permalink

  Konkreciai nezinau, bet reiketu sekti informacija univeru puslapiuose. Man atrodo, kad panasus projektai rengiami nuolat ivairiose aukstosiose mokyklose

 9. Žiū geras dalykas, kad antrą kartą skelbiamas priėmimas į START – ne visi pirmąjį pastebėjo. Gal ir gerai, kad šis blogas yra, primenantis. Įdomu būtų sužinoti kokie antrojo priėmimo turo rezultatai.

 10. Bila permalink

  🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s